אמצעי בקרה

חברת ארדן קונטרול טק מטמיעה ומשלבת בפרויקטים פתרונות שליטה ובקרה על מערכות אודיו וידאו, תקשורת, חשמל חכם ומערכות ניהול טכנולוגיות באמצעות בקרים, מטריצות, מסכי מגע, פנלים ייעודיים, שלטים ותוכנות ייעודיות להתקנה על גבי טאבלטים, סמארטפונים, מחשבים וכדומה.

חדרי בקרה, מרכזי מבקרים, אודיטוריומים, חדרי הישיבות / דיונים מודרניים נדרשים לאין ספור יכולות ומערכות חכמות ההופכות את התפעול של מתחמים אלו למסובך וכמעט בלתי אפשרי למשתמש רגיל.

מערכות השליטה והבקרה מביאות את הפתרון המושלם לתפעול יעיל ומהנה של כל המערכות במתחמים אלו, מסובך ומתוחכם ככל שיהיו. הבקרה והשליטה על המערכות נעשות בעזרת פנל לחצנים ייעודי ו/או מסך נגיעה קבוע או אלחוטי (נייד) במגוון גדלים, מחשבי הטאבלט כדוגמת IPAD, מכשירי סמארטפון ומחשבים רגילים. מסכי הנגיעה מתוכנתים לקבלת גרפיקה ידידותית נוחה מאוד לתפעול.

מערכות השליטה והבקרה בשילוב עם הידע והניסיון של חברת ארדן נותנים לך את הפתרון המושלם לחדרי הישיבות המודרניים, מרכזי מבקרים, אודיטוריומים וחדרי בקרה. מערכות השליטה והבקרה מתוכנתות לביצוע של תרחישי הפעלה ייחודים עבורכם בלחיצת כפתור אחת.לדוגמא: ניתן להעביר את כל מערכות החדר ממצב רגיל לתרחיש של הצגת מצגת מחשב. מהלך התרחיש יעשה כך: האורות במרכז החדר יכבו, האורות בצדדים יעומעמו, מסך הגלילה החשמלי יורד, המקרן יידלק, כניסת פנל החיבורים אליה מחובר המחשב ימותג להצגה באמצעות המקרן וכו'..

כחברת אינטגרציה מובילה ובעלת ניסיון מטמיעה חברת ארדן פתרונות שליטה ובקרה של מספר יצרנים מובילים: AMX, Crestron, Extron, Kramer & Silora – Gefen

סגירת תפריט