חברת ארדן מתמחה בפתרונות TURN KEY PROJECT, פתרונות אלו המשולבים בחדרי ישיבות , מרכזי מבקרים ,מוזיאונים ,אודיטוריומים ,אולמות כנסים ,בתי מלון ,חדרי בקרה , אולמות אירועים ועוד.

במסגרת הפרויקט אנו משלבים במתחמים מערכות אודיו וידאו תוך סינרגיה מלאה החל ממקרנים , מסכים בגדלים שונים, מערכות הגברה, מערכות הקלטה, רמקולים, מיקרופונים, מטריצות, מעבדי קול מעבדי תמונה ועוד תוך אינטגרציה מלאה עם מערכות התקשורת, מערכות החשמל ,מיזוג האוויר ,נגרות , מערכות מחשוב ועוד.
הצוות המקצועי של ארדן בשילוב עם הציוד האיכותי ביותר של החברות המובילות בשוק והשירות המעולה מאפשרים ביצוע פרויקטים איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצון כלל הלקוחות.

מערכות אודיו

מיקרופונים

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים המתאימים לצרכי הלקוחות: מגוון גדול של מיקרופונים חוטיים ואלחוטיים כדוגמת מיקרופונים בעלי צוואר גמיש , דש להרצאות , מדונה, מיקרופונים תלויים מהתקרה ועוד. כמו כן ישנם מיקרופונים המעוצבים על פני שטח השולחן ללא בליטה או כאלו הנשלפים מהשולחן (עם פנל מעוצב דקורטיבי).

המוצרים איתם אנו עובדים שייכים לחברות המובילות בעולם בתחום האודיו, כגון AUDIO-TECHNICA , AKG, SHURE AUDAC ועוד…

רמקולים

רמקול הינו רכיב המתרגם / ממיר אותות חשמליים לצלילים שאותם ניתן לשמוע.

רמקולים הינם ציוד שיש להשקיע בו תשומת לב מיוחדת  ולהתאים אותם למתחם של הלקוח (שמע בחדר קולנוע בבית, חדרי ישיבות או אודיטוריומים להרצאות בשילוב שמע מצגות או שמע המועבר בועידת חוזי (מרחוק). אנשי המקצוע שלנו בארדן יודעים להתאים את הציוד הנדרש לחדר והשימוש בו , כמות הרמקולים הנכונה שיש להתקין בחדר ואת צורת ההתקנה . כמו במיקרופונים גם בשאר המוצרים , אנו עובדים עם החברות המובילות בשוק כגון PARASOUND, JBL , HECO AUDAC,YAMAHA,ועוד.

מעבדי / מערבלי קול – אנלוגי ודיגיטאלי

אלו מכשירים המקבלים אותות קול ממקורות שונים ומעבדים, מפיצים ומנתבים  אותם לערוצים שונים.

מערבלי הקול מאפשרים הרחבה של כמות הכניסות והיציאות  מהמערבל ( מיקסר)  ושליטה על כל ערוץ בנפרד על מנת ליצור איזון בין הערוצים והצלילים השונים. כמו כן, מערבלי הקול נחוצים לצורך העברת הצליל בצורה צלולה ללא רעשי רקע. ארדן מתמחה בעבודה עם מעבדי קול דיגיטאליים מתוצרת חברת SYMETRIX, LECTROSONICS, CLEARONE מהמובילים  בתחום.  ייחודן של מערכות SYMETRIX הוא ברמת עיבוד השמע הגבוהה שלהן המשתווה בכל האספקטים והפונקציות לרמת עיבוד שמע באולפני הקלטה, עבודה בפרוטוקולים החדישים ביותר דוגמת: Dante, Cobranet וכו.

מטריצות שמע של חברת Symetrix מאפשרות חיבור של אין סוף כניסות ויציאות. המערכות ניתנות לשליטה על ידי מערכות שליטה ובקרה באמצעות פרוטוקול RS-232 , TCP/IP ומפסקי הפעלה ייעודיים. מערכות SYMETRIX נהנות מהערכה רבה בענף השמע העולמי ומותקנות במגוון אתרים אסטרטגיים בעולם.

מערכות וידאו 

ארדן מציעה מגוון רחב של אמצעי תצוגה , החל במסכי הקרנה נגללים חשמליים או ידניים , עם או ללא מתיחה, עם וללא מסגרת שחורה (בפורמטים השונים המותאמים לפרויקט), מסכי הקרנה מתוחים קבועים, מסכי LED של מיטב היצרנים כגון  NEC, PHILIPS, PANASONIC, LG, SAMSUNG, SONY ועוד עם רזולוציות תמונה גבוהות. קירות וידאו הבנויים ממסכים בעלי מסגרת דקה במיוחד כולל מעבדי תמונה המאפשרים חלוקת תמונה על גבי הקיר במגוון אפשרויות. לוחות מגע אינטראקטיביים דוגמת Smart-Board   ומקרנים מתוצרת HITACHI , EPSON, SONY, NEC, CHRISTIE , SHARP ועוד. מקרנים אלו מאפשרים הקרנה ממרחקים שונים ומגיעים במגוון רחב של עוצמות הארה החל מ 2000 ANSI ועד למעלה מ 10,000 ANSI.

GEFEN by Nortek company // ארצות הברית »

מערכות ניהול ועיבוד אותות שמע, חוזי, שילוט דיגיטאלי, שליטה ובקרה

Audac // בלגיה »

מערכות עיבוד שמע, מולטי-רום, כריזה והגברה (מיקרופונים, מגברים ורמקולים

סגירת תפריט